Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eekhoorn is een held Eekhoorn heeft een geweldige droom: hij is een held. Als hijwakker wordt, besluit hij echt een held te worden. Maar zomakkelijk gaat dat niet! De klunzige Ee... »
Daan de voetbalkampioen Daan beleeft de stoerste jongensdromen in het echt. Na de succesvolle eerste titels over de ruimte, treinen en raceauto's, gaat Daan nu het veld op.Daan zit ... »
Kampioenen Van de makers van Supervrienden. Over sporten, je best doen en samenwerken. <br/>Slak en zijn supervrienden zijn terug, en dit keer doen ze mee met de sportw... »
Ich muss so dringend `Ich muss Pipi, sagt Bram, als sie gerade aufs Fahrrad steigen.
`Kannst du es noch aufhalten? fragt Papa. `Ich muss noch Brot kaufen.
`Nicht so lange, ich mu... »
Omgeruild Pum is een hippe meid uit Amsterdam. Ze is vrolijk, extravert en houdt van dansen. Yannick is een verlegen en creatief meisje uit Wassenaar. Ze kennen elkaar... »
1,2,3 en af ! <p>dit is rog.
het is geen vis.
ze is een boot.
met een naam.
is dat gek?</p><p>Om goed te zijn in sport moet je veel oefenen. Dat geldt ook voor lezen! Ontd... »
Sport is top Langs de kant van het veld, de baan of de zaal hoor je vaak: het is maar een spelletje. Toch is sport voor sommigen heel serieus. Zij dromen ervan om kampioe... »