Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Slang, waar zit je wang? De leeuw vraagt:<br/>'Slang, loop je mee?<br/>Door het woud.<br/>Dat gaat zeker niet.<br/>Je hebt geen poot<br/>om op te staan.'<br/><br/>De dieren in deze v... »
Een bijzondere wens Slak is jarig en geeft een feestje. Hij is helaas te langzaam om mee te doen met de spelletjes, maar hij is wel heel blij met alle cadeautjes die zijn vriend... »
Een bijzondere wens Slak is jarig en geeft een feestje. Hij is helaas te langzaam om mee te doen met de spelletjes, maar hij is wel heel blij met alle cadeautjes die zijn vriend... »
Jong Je bent jong... en hebt al het nodige meegemaakt. Dat geldt in elk geval voor de jongeren in dit boek. Zo is er Floor, die spastisch is, maar ondanks haar ha... »
Daan de voetbalkampioen Daan beleeft de stoerste jongensdromen in het echt. Na de succesvolle eerste titels over de ruimte, treinen en raceauto's, gaat Daan nu het veld op.Daan zit ... »
Je dois faire pipi A peine monté sur le vélo Bram dit: `Je dois faire pipi.
`Tu peux te retenir encore un petit moment? lui demande Papa `Je dois aller chercher du pain.
`Pre... »
1,2,3 en af ! <p>dit is rog.
het is geen vis.
ze is een boot.
met een naam.
is dat gek?</p><p>Om goed te zijn in sport moet je veel oefenen. Dat geldt ook voor lezen! Ontd... »