Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zoeken naar vrijheid Femke Halsema (1966), Kamerlid voor GroenLinks sinds 1998, werd in 2002 fractievoorzitter en politiek leider van haar partij. Sindsdien domineerde zij het de... »
Nergensland 'De voorstander van de stapsgewijze technologie zal de methode kiezen waarmee hij de grootste en dringendste kwalen van de samenleving kan opsporen en bestri... »
De grote kloof De grote kloof<br/>Nederland in tijden van politieke verwarring<br/><br/>Na de dood van Fortuyn is het een komen en gaan van nieuwe partijen en bewegingen. D... »
Nergensland 'De voorstander van de stapsgewijze technologie zal de methode kiezen waarmee hij de grootste en dringendste kwalen van de samenleving kan opsporen en bestri... »
Macht en verbeelding 10 exemplaren 10 ex Essay bij De Maand van de Filosofie 2018.Het utopisch denken van de jaren zestig belandde de afgelopen decennia in het verdomhoekje van grootheidswaan ... »
Pluche ‘Pluche’ is de persoonlijke en openhartige autobiografie van Femke Halsema over haar jaren in de landelijke politiek. Twaalfenhalf jaar zat Halsema voor ... »