Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Help! een cursus Nederlands voor anderstaligen. Help! Een cursus Nederlands voor anderstaligen. Help! is een cursus Nederlands voor anderstaligen die in Nederland... »
Juf, er is een kind kwijt <p>Dorine Hermans duikt in de wereld van de basisschool: ontroerende en verrassende verhalen van schoolkinderen en hun juf
Geef dat kind een slok jenever <h3>‘Hilarisch en herkenbaar – was dit boek er maar geweest toen mijn kinderen klein waren.’ <strong>Linda de Mol</strong></h3><h3>‘Ouders, wanhoop n... »
Wie ben ik dat ik dit doen mag? Bij de inhuldiging van koning Willem IIop 28 november 1840 werden zes mensen doodgedrukt in de opgewonden menigte. Eigenlijk acht, want twee van de slachtoff... »
Vertel dit toch aan niemand Zoals goede katholieke families vroeger ten minste één kind afstonden aan het klooster, zo stelden adellijke families een kind ter beschikking van het hof.... »
Ik mag ook nooit iets Is onze aanstaande koning Willem IV `een beetje dom ? Of alleen wat eigenzinnig? Dorine Hermans en Daniëla Hooghiemstra laten in Ik mag ook nooit iets de k... »
Vertel dit toch aan niemand 'Vertel dit toch aan niemand' - Daniela Hooghiemstra en Dorine Hermans 'Een indringend beeld van het leven aan het hof' – Historisch Nieuwsblad De adellijk... »
Wie ben ik dat ik dit doen mag <p>Op 30 april 2013 gaf koningin Beatrix het stokje door aan haar zoon Willem-Alexander. Het was de zevende keer dat er in Nederland een troonswisseling pla... »