Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Philip en de anderen In zijn debuutroman <i>Philip en de anderen</i> vertelt Nooteboom over zijn omzwervingen door Europa, van de Noordkaap af tot diep in de Provence toe. Het is... »
Berlijn Vijfentwintig jaar geleden was Cees Nooteboom getuige van de val van de Berlijnse muur, de historische omwenteling die de hereniging van West- en Oost-Duitsl... »
Vos Slechts een jaar na zijn uiterst succesvolle bundel Afscheid verschijnt nu de nieuwe dichtbundel Vos van Cees Nooteboom. Vos bestaat uit gedichten die hij de... »
Nachttrein naar Mandalay <i>Nachttrein naar Mandalay</i> bevat alle verhalen van Cees Nootebooms reizen door het continent AziĆ«. Het zijn prachtige reportages, geschreven met een su... »
Het raadsel van het licht Met hetzelfde gemak waarmee Cees Nooteboom over de wereld reist, begeeft hij zich in de wereld van de beeldende kunst.
Licht overal In de gedichten van Cees Nooteboom is elk beeld door endoor verrassend. Hij weet feitelijke en persoonlijke gegevens zomet elkaar te vermengen dat er een geh... »