Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Geluk uit een potje Vorig jaar werd aan 1,1 miljoen Nederlanders een antidepressivum voorgeschreven, een absoluut record. Een triest hoogtepunt, want staat het er echt zo slecht... »
Blijf beter! De gezondheidszorg verkeert in zwaar weer. De consument wil gebruik maken van alle mogelijkheden in de zorg, liefst ook nog op kosten van een zorgverzekeraar... »
Gek van verlangen Zoek je geluk in de liefde? Vind dan eerst voldoende liefde voor jezelf. Acht jaar geleden verliet Bram Bakker de vrouw waar hij twintig jaar mee samenleefde... »
Verademing De boeddhistische monnik, de topsporter en de gezonde mens hebben met elkaar gemeen dat ze, in rust, niet te snel ademen. Zonder een fysieke inspanning is ee... »
De dwarse psychiater Bram Bakker (1963) kan gezien worden als een van de meest kritische en uitgesproken psychiaters die er is. Hij baarde opzien met Te gek om los te lopen en Te... »
Loden last Wat gebeurt er ná een zelfmoord? Dan komen voor de nabestaanden de vragen: hadden ze dit kunnen zien aankomen, hadden ze het kunnen voorkomen? Bram Hulzebos... »
Ultra Hét hardloopboek voor iedereen met een lange adem
Het lijkt bijna een wet bij hardlopers: hoe ouder, hoe verder. Zou dat zijn omdat ze trager en bedachtzam... »
Verademing Veel mensen staan de hele dag áán. Ze ademen te snel en ze verbruiken daarmee onnodig veel energie. Kun jij goed ontspannen? Als je ontspannen bent adem je... »