Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De proloog De favoriet voor de proloog van de Tour de France kan niet slapen. Het maalt in zijn hoofd en angst knijpt zijn keel dicht. Naast hem ligt Van Sprundel, de B... »
Vals spel ‘Vals spel’ van Bert Wagendorp is onderdeel van de filosofische reeks Nieuw Licht, waarbij Nederlandse denkers een klassiek geworden tekst naar de hedend... »
Het Nieuwste Schavot Sportboek In het zaterdagse sportkatern van de Volkskrant staat sins enkele jaren Het Nieuwste Schavot. HNS is veruit de grappigste en populairste rubriek van deze kra... »
Phoenix Winterswijk, 1847. Abel Sikkink is acht jaar oud als zijn ouders besluiten te emigreren naar Amerika. Maar het noodlot slaat toe en het schip waarmee ze naar... »
Bislett 1 Voor je ligt de eerste aflevering van het bookzine Bislett, ‘voor lezers en meeschrijvers’. Bestaat dat eigenlijk nog, meeschrijven bij het schaatsen? We... »
De proloog De favoriet voor de proloog van de Tour de France kan niet slapen. Het maalt in zijn hoofd en angst knijpt zijn keel dicht. Naast hem ligt Van Sprundel, de B... »