Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kalle De Amerikaanse Burgeroorlog is losgebarsten en Abel Sikkink en zijn beste vriend Kalle komen aan in Cairo, Illinois. Met hun fotowagen trekken de twee jongem... »
Sportleven Vol hartstocht en humor en met een vlijmscherpe pen verhaalt sportschrijver Bert Wagendorp over alle facetten van de sportwereld, onder meer in zijn maandagc... »
De proloog De favoriet voor de proloog van de Tour de France kan niet slapen. Het maalt in zijn hoofd en angst knijpt zijn keel dicht. Naast hem ligt Van Sprundel, de B... »
Radio De Muur Miljoenen Nederlanders zijn grootgebracht met Theo Koomen en <i>Radio Tour de France</i>. Het wielrennen ontleent haar mythische charme nog steeds voor een g... »
Ventoux Op 25 juni 1982 verongelukt de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers op de Mont Ventoux. Dertig jaar later gaan zijn vijf beste vrienden, vier mannen en... »
Masser Brock ‘Masser Brock’ is de spectaculaire nieuwe roman van Bert Wagendorp, een wervelend verhaal over een columnist in het hedendaagse meningencircus, waarin de... »