Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Masser Brock ‘Masser Brock’ is de spectaculaire nieuwe roman van Bert Wagendorp, een wervelend verhaal over een columnist in het hedendaagse meningencircus, waarin de... »
Digue Ventoux (set 4 ex) Volkskrantjournalist Bert Wagendorp schreef speciaal voor MatchBoox een kort verhaal in een luciferdoosje. 'Digue Ventoux', waarin Wagendorp zijn droom verme... »
Vals spel ‘Vals spel’ van Bert Wagendorp is onderdeel van de filosofische reeks Nieuw Licht, waarbij Nederlandse denkers een klassiek geworden tekst naar de hedend... »
Ventoux en Ferrara 'Ventoux' is een ontroerende tragikomedie over de oude vriendschap tussen vijf mannen en een vrouw. Ze gaan 30 jaar na het begin van hun vriendschap terug na... »
Bislett 1 Voor je ligt de eerste aflevering van het bookzine Bislett, ‘voor lezers en meeschrijvers’. Bestaat dat eigenlijk nog, meeschrijven bij het schaatsen? We... »
Ventoux EENMALIGE, MOOI GEBONDEN CADEAU-EDITIE<br/><br/>'Het is ruim dertig jaar geleden dat de foto werd gemaakt, op de camping van een klein plaatsje in de Provenc... »
Hoe Peter Sagan mijn geliefde verleidde Bert Wagendorp is meer geïnteresseerd in sportverhalen dan in sportuitslagen. Sport is een machine die eindeloos verhalen produceert over helden, liefde en ... »