Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Aan Simplicianus In dit werk, dat hierbij voor het eerst in een Nederlandse vertaling verschijnt, gaat Augustinus in op enkele vragen van zijn oude vriend en geestelijk leids... »
Wat kunnen wij voor de doden doen? Omstreeks het jaar 423 schreef Augustinus (354-430) 'De cura pro mortuis gerenda'. In dit geschrift ontwerpt hij een nieuwe betekenis voor traditionele begra... »
Geloof is het begin Bijna veertig jaar lang heeft Augustinus (354-430) in Noord-Afrika de geloofsgemeenschap als predikant gediend. Van heinde en verre kwamen mensen naar de ker... »
Wat kunnen wij voor de doden doen? Vertaling: Jan den Boeft en Hans van Reisen<br/><br/>Omstreeks het jaar 423 schreef Augustinus (354-430) De cura pro mortuis gerenda. In dit geschrift ontwer... »
Schatkamer van het geloof Ingeleid, vertaald en van aantekeningen vorzien door drs. Joost van Neer, Martijn Schrama o.s.a. en Anke Tigchelaar<br/><br/>Op zaterdag 15 juni a.s. verschi... »
Over de psalmen Zijn hele leven is Augustinus (354-430) bezig geweest met zijn geliefde psalmen. Hij had zich ten doel gesteld om elke psalm, vers voor vers, van commentaar ... »