Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Edward heeft een recensie geschreven over In vreemde handen door Corine Hartman. “'In vreemde handen' was mijn eerste kennismaking met Corine Hartman. Ik moet zeggen: deze is mij goed bevallen. Vooraf was ik een beetje bang dat dit een 'vrouw...”»
Ageeth heeft een recensie geschreven over Uitgespeeld door Mel Wallis de Vries. “Ik heb erg genoten van dit goed in elkaar gezet boek ! Dit was mijn eerste kennismaking met deze schrijfster maar zeker niet de laatste.
Ik had vantevoren wel...”»
Ageeth heeft een recensie geschreven over Outcast door Carla de Jong. “Was mijn eerste kennismaking met Carla de Jong en ben gelijk fan ! Wel is het een kleine aanrader om eerst Serpent te lezen. Dit is het eerste deel met Birgitta...”»
Lisanne heeft een recensie geschreven over De crash door Nelson Demille. “Ik vond t een fijn boek! Leuk geschreven met droge humor maar toch over een serieus onderwerp.
Verrassend einde waar je nog even over na blijft denken.
Een aa...”»
Jose heeft een recensie geschreven over Alleen Eva door Svea Ersson. “Een pageturner die je in zijn greep houdt. Eva heeft haar huidige man leren kennen doordat hij haar therapeut is geweest. Ze heeft dankzij hem een leuk gezin, e...”»
Edward heeft een recensie geschreven over De schoonheid & de hel door Roberto Saviano. “Saviano schrijft goed en zijn nieuwe boek leest gemakkelijk weg. Toch brengt deze bloemlezing van eerder verschenen columns en verhalen niet veel nieuws. Mensen...”»
Cynthia heeft een recensie geschreven over Alarmfase rood door Tess Gerritsen. “Dit boek net herlezen, omdat ik er de eerste keer zo van onder de indruk was. En dat was ik nu weer. Het boek is vanaf het begin erg spannend en omdat Tess Gerr...”»
Emmy heeft een recensie geschreven over Verbroken door Karin Slaughter. “"Verbroken" is weer een ouderwetse topper van Slaughter, dit komt met name, denk ik, omdat het verhaal zich weer afspeelt in de bekende omgeving van Grant Count...”»
justine heeft een recensie geschreven over Rusteloos land door Belinda Bauer. “Net uitgelezen, Rusteloos land van Belinda Bauer, en vond het een mooi boek. De grijze troosteloosheid komt er goed uit, en het uitzichtloze komt goed tot zijn ...”»