Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
bibi_92 heeft een recensie geschreven over Onder studenten door G.Th.A. Calkoen, Loesje & Petra Kruijt. “mooi boek om te lezen had hem snel uit want kon der bijna niet in stoppen wou steeds door haha ja nieuwschirig ben ik haha. heel herkenbare dingen er in,vind he...”»
Caroline heeft een recensie geschreven over Picknick op de wenteltrap door Esther Jansma. “Na meer dan tien jaar terug van onder het stof gehaald, waar het onterecht was terecht gekomen. Dit is en blijft een pareltje! Aan te raden voor wie wil nadenke...”»
sirog heeft een recensie geschreven over De wijde hemel door Alice Sebold. “De veertienjarige Susie wordt gruwelijk vermoord. Vanuit de hemel ziet ze hoe haar familie, ieder op zijn eigen manier, omgaat met haar dood.
Het is een ontroer...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over De stille gouvernante door Julie Klassen. “Gewoon een dikke 5 punten,wat een heerlijke roman,niks te veel bijbels maar heerlijk genieten van het begin tot het eind tot je weet hoe het verhaal nu in elkaa...”»
Joke heeft een recensie geschreven over Harten Sara door Thomas Olde Heuvelt. “een ingenieus verbazend verhaal over een meisje dat lijdt aan het Syndroom van Asperger. Voor haaar is het moeilijk om de realiteit van haar fanrasie gescheiden...”»
Jaar 2033 er is een nucleaire oorlog geweest en een groot deel van de mensen is vernietigd. "de overlevenden" zijn het metrostelsel van Moskou inge...”»
Caroline heeft een recensie geschreven over Vriendschapsbandjes door K. De Wolf. “Stap voor stap uitleg om mooie en eenvoudige vriendschapsbandjes te maken. Duidelijke tekeningen en de moeilijkheidsgraad gaat in stijgende lijn, dus goede opbo...”»
Caroline heeft een recensie geschreven over Het Voorseizoen door David Pefko. “Ik heb een andere kaft op mijn exemplaar, met de vermelding dat het om een 'werkelijk literaire thriller' gaat. Nou, dat is mij dan ontgaan, want spannend is he...”»