Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
eliza heeft een recensie geschreven over De weduwnaar door Kluun. “mooi vervolg op het andere boek.het is interesant te lezen hoe het verder met hem en zijn dochter gaat.”»
eliza heeft een recensie geschreven over Rendez-vous door Esther Verhoef. “een goed geschreven boek over hoe moeilijk het kan zijn om opnieuw te beginnen in een ander land”»
marion heeft een recensie geschreven over DE PIANISTE door E. Jelinek. “Nog niet eerder een boek gelezen in deze schrijfstijl.Ik vind het poëzie in proza geschreven. Moeilijk om te lezen, hele mooie zinnen, hele afschuwelijke zinnen...”»
ganunda heeft een recensie geschreven over Het vijfde verbond door Jessica Colins. “Leuk boek. Grappig. Buitenbeentje wordt opgenomen in populaire groep en groeit uit tot held.”»
marion heeft een recensie geschreven over Extreem leven door Natalie Righton. “Goed voor je algemene ontwikkeling, tevens handleiding voor journalisten in oorlogsgebied. Zeker een aanrader voor politici.”»
Inge heeft een recensie geschreven over Nederland wo ai ni door Lulu Wang. “Dit keer een heel kort boekje van Lulu Wang. Ik heb bij een lezing haar uitleg gehoord, in deze tijd moet alles kort en snel, daar heeft zij zich op aangepast. ...”»