Boek
De Stapel & De Koning Studie-editie zijn toegankelijk studieboeken en naslagwerken die politiefunctionarissen in opleiding binnen het politieonderwijs ondersteunen.
In deel 3 van Stapel & De Koning Studie-editie worden de volgende onderwerpen behandeld:
* Vreemdelingenwetgeving
* Wet op de kansspelen
* Milieuwetgeving
* Wet bopz
* Internationale Politiesamenwerking
De Studie-editie maakt de student stap voor stap en in toegankelijke taal vertrouwd met de juridische aspecten van het politieberoep. De vele praktijkvoorbeelden die zijn opgenomen vormen de link met het situationeel leren in de praktijk en met het verwerven van de benodigde competenties.
Aan deze druk is een onlineomgeving toegevoegd: StudieCloud. De lezer kan via deze internetsite voortdurend beschikken over dit aanvullende materiaal zoals extra oefenvragen, samenvattingen en deeplinks met betrouwbare informatie, samengesteld door de auteurs van het boek. Deze site is te bereiken via www.Studiecloud.nl en door de scratchcode uit het boek te gebruiken. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.