Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Haarlem, 1572. De stad wordt belegerd en langzaam uitgehongerd door de Spanjaarden. Kenau Simonsdochter Hasselaer, de (spree... »
Ontmoetingen Bij de serie columns Ontmoetingen is het uitgangspunt een gesprekje te hebben met Gewone Mensen. Ze zijn niet beroemd of bekend, doen meestal geen sensatione... »
Daan Tessa de Loo krijgt van een vriend een hond als kerstcadeau. Het blijkt een vondeling te zijn - zijn angst voor mensen doet het vermoeden rijzen dat hij in z... »
De tweeling Twee bejaarde vrouwen, een Nederlandse en een Duitse, ontmoeten elkaar bij toeval in het Thermaal Instituut van het fameuze kuuroord Spa. Ze herkennen in de ... »
Een goed nest Noor en Eva Denekamp, twee zussen van rond de vijftig, zien elkaar zelden. Het botert niet tussen hen. De diepgaande verschillen komen pas echt aan het licht... »
De zoon uit Spanje - grote letter Gerlof de Windt, gepensioneerd leraar klassieke talen, is ernstig ziek. Van zijn laatste verjaardag willen zijn kinderen een onvergetelijk familiefeest maken... »
De stad in je hoofd <b>Liefde en oorlogstrauma tegen het decor van een eeuwenoude stad</b>
Het huis van zijn familie wordt voor de ogen van de achtjarige Twan vernietigd bij ee... »
Rose, met bizarre stukjes geel ertussen In 1983 maakte Tessa de Loo haar overrompelende entree in de Nederlandse letteren met'De meisjes van de suikerwerkfabriek', een alom geprezen verhalenbundel,... »