Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De vuurdoop (set van 10 exx) Tessa de Loo - De vuurdoop<br/><br/>Net als nu werd in de jaren tachtig in de pers (opgetogen of juist niet) gewag gemaakt van de opmerkelijke opkomst van j... »
Een goed nest Tussen Noor en Eva Denekamp, twee zussen van rond de vijftig, botert het niet. Ze zien elkaar zelden. De diepgaande verschillen komen pas echt aan het licht,... »
De stad in je hoofd <p>Liefde en oorlogstrauma tegen het decor van een eeuwenoude stad</p><p>
</p><p>Het huis van zijn familie wordt voor de ogen van de achtjarige Twan ver... »
Verraad me niet - grote letter Het leven lijkt kalm en vreedzaam te verlopen in het pittoreske dorp aan de rivier, totdat een groepje jongeren uit pure verveling een daad van ongekend gewe... »
Op hoge hakken In 1983 maakte Tessa de Loo haar overrompelende entree in de Nederlandse letteren met'De meisjes van de suikerwerkfabriek', een alom geprezen verhalenbundel,... »
Isabelle FilmeditieWanneer de mismaakte kunstenares Jeanne, gedreven door jaloezie, de beeldschone actrice Isabelle ontvoert, ontstaat er tussen de twee vrouwen een b... »
De meisjes van de suikerwerkfabriek De meisjes van de suikerwerkfabriek bevat zes wondermooie verhalen. In het titelverhaal stellen vier vrouwen, die in een treincoupé zitten en op weg zijn na... »