Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Schone handen filmeditie Sylvia en Eddie hebben twee kinderen. Ze wonen in een groot huis in Amsterdam-Zuid en het ontbreekt hun aan niets. Maar er is één probleem: het vele geld d... »
Waarom niet <p><em>Waarom niet </em>is de nieuwe psychologische thriller van multiple prijswinnend thrillerauteur René Appel.</p><p>Terwijl haar man op voetbalweekend i... »
Verzwegen Suzan vindt bij haar moeder berichten over een oude verkrachtingszaak en dat maakt het nodige bij haar los; gelukkig krijgt ze steun van haar man. Tenminste,... »