Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
S1ngle S1ngle Miljonairs, who cares! Tegenwoordig draait het om miljarden. Maar zelfs een miljard… Op het eerste gezicht lijkt het veel, maar het zijn vooral veel nullen... »
Dit is niet het leven dat ik heb besteld De moderne mens is gewend op zijn wenken bediend te worden. Met één muisklik kan alles besteld worden, van kakkerlakkensprays tot alpinopetjes en van diepv... »
Sigmund: antidepressiva Dokter Sigmund gidst u door de pieken en dalen van het leven. Alles wat u dwarszit kunt u bij hem kwijt. Met nietsontziende ijver verzint hij nieuwe trauma's... »
Sigmund tweeëndertigste sessie In deze tweeëndertigste sessie blijkt dat dokter Sigmund niet instagrammable is. De kleine therapeut is slachtoffer van de Black Fridayterreur, geeft uitleg... »
Zesentwintigste sessie De diversiteit in Nederland neemt toe en dat ziet dokter Sigmund terug in zijn praktijk. De wachtkamer is heden ten dage gevuld met transgenders, goedgelovig... »
S1ngle Trio Fatima, Nienke en Stella, de populairste singles van Nederland, staan elke dag in Het Parool en veertien andere kranten en zijn te bewonderen in de gelijknam... »
Sigmund achtentwintigste sessie Wie zoet is krijgt antidepressiva en wie stout is een gedwongen opname. Als de goedheiligman in het land is, ontvangt Sigmund zijn patiënten als Sigmundklaa... »
Sigmund weet wel raad met 50-plussers Niemand is meer bejaard, want zestig is het nieuwe vijftig, nietwaar? Grey is vet oké! Kleinkinderen moeten lang van tevoren een afspraak met opa en oma zie... »
Sigmund vierentwintigste sessie De klassiekers depressie, eenzaamheid en burn-out zorgen natuurlijk nog altijd voor een solide basis onder zijn praktijk, maar dokter Sigmund zit niet stil!A... »
Party De strip S1ngle verschijnt dagelijks in 13 kranten in Nederland en België. Hierin volgen Hanco Kolk en Peter de Wit de dagelijkse beslommeringen van singles... »