Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Sigmund weet wel raad met werkstress Dokter Sigmund reageert al zijn werkstress af op zijn patiënten, daarom is het begrip burn-out hem persoonlijk onbekend. Als kleine ondernemer zou het echte... »
DSM De tijd dat je als arts iemand simpelweg gek konverklaren ligt ver achter ons. Tegenwoordig is iedereen speciaal. De gekken eisen allemaal hun eigen persoonl... »
S1ngle S1ngle Miljonairs, who cares! Tegenwoordig draait het om miljarden. Maar zelfs een miljard… Op het eerste gezicht lijkt het veel, maar het zijn vooral veel nullen... »
Dit is niet het leven dat ik heb besteld De moderne mens is gewend op zijn wenken bediend te worden. Met één muisklik kan alles besteld worden, van kakkerlakkensprays tot alpinopetjes en van diepv... »
Sigmund zevenentwintigste sessie Emoties zijn dokter Sigmund niet vreemd. We zíjn immers onze emoties, nietwaar? In de psychologie kennen we vijf basisemoties, de vijf B's: bang, boos, bedr... »
Handjes thuis, dokter Van Swieten! Hartchirurg dokter Van Swieten en plastisch chirurg dokter Bernard spelen al jaren de tweede viool in de dagstrip en tv-serie S1ngle. Maar dat moet maar eens... »
Sigmund tweeëndertigste sessie In deze tweeëndertigste sessie blijkt dat dokter Sigmund niet instagrammable is. De kleine therapeut is slachtoffer van de Black Fridayterreur, geeft uitleg... »
Party De strip S1ngle verschijnt dagelijks in 13 kranten in Nederland en België. Hierin volgen Hanco Kolk en Peter de Wit de dagelijkse beslommeringen van singles... »