Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Schaduwkind Na de dood van zijn dochtertje Isa vond P.F. Thomése zichzelf in doodstille kamers, tussen onervaren woorden die hij nog moest leren schrijven. Schaduwkind ... »
Vaderliefde De ouders van P.F. Thomése zijn gestorven, de restanten van hun levens staan in een paar dozen op zolder. De schrijver beseft dat zijn vader en moeder een s... »
De weldoener Meedogenloze roman over de romantische liefde. <br/><br/>De weldoener uit de titel is een man van ongeveer mijn leeftijd, rond de vijftig dus. Hij is ver bov... »
De onderwaterzwemmer De onderwaterzwemmer van P.F. Thomése is een spannende en aangrijpende roman over verlies, gemis en schuld. Bij de nachtelijke oversteek naar bevrijd gebied... »
Vaderliefde De ouders van P.F. Thomése zijn gestorven, de restanten van hun levens staan in een paar dozen op zolder. De schrijver beseft dat zijn vader en moeder een s... »
De onderwaterzwemmer ‘De onderwaterzwemmer’ van P.F. Thomése gaat over de veertienjarige Tin van Heel, die bij de nachtelijke oversteek naar bevrijd gebied in het laatste oo... »
Nergensman Nergensman is een volstrekt onorthodox boek over lezen en schrijven en het onbereikbare leven, dat van dromen en herinneringen is gemaakt, van angstvisioenen... »
Tilburg Trilogy P.F. Thomése’s Tilburgse vriend J. Kessels groeide tegen zijn zin uit tot een heus cultfenomeen. Er kwamen de onvermijdelijke t-shirts, speciale asbakken ... »
De onderwaterzwemmer 'De onderwaterzwemmer' van P.F. Thomése gaat over de veertienjarige Tin van Heel, die bij de nachtelijke oversteek naar bevrijd gebied in het laatste oorlog... »