Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik, J. Kessels ALS JE BESTE VRIEND DOET ALSOF JE NOOIT HEBT BESTAANP.F. Thomése overkomt het. Hij raakt niet alleen zijn beste vriend kwijt, maar ook zijn favoriete person... »
Het zesde bedrijf Etta Palm alias barones d'Aelders (1743-1799) is een vergeten heldin uit onze geschiedenis. Ze groeide op in een bescheiden milieu in Groningen, trouwde, sch... »
Swansdale <em>Swansdale</em> speelt zich af in het gelijknamige Engelse plaatsje en is het verhaal van twee gebroken gezinnen, de Dalbergs en de Bergdahls, het ene wat... »
De weldoener In de donkere dagen voor Goede Vrijdag vindt een stadskoordirigent in een van de hem toegewezen kerken een meisje - een soort volwassen vondeling. Ze ligt vo... »
Schaduwkind Suite Gitariste/componiste Corrie van Binsbergen maakte een keuze uit het boek 'Schaduwkind' van P.F. Thomése en componeerde een muzikaal scenario voor elf strijk... »
Grillroom Jeruzalem P.F. Thomése reisde als lid van een schrijversdelegatie door Israël en de bezette gebieden, met name de Westelijke Jordaanoever en de Gazastrook. Sceptisch... »
Greatest hits In ‘Greatest Hits’ is J. Kessels de beste vriend en het lievelingspersonage van P.F. Thomése. Hij werd vereeuwigd in het krankzinnige reisverslag J. Kes... »
J. Kessels: The Novel <i>J. Kessels: the novel</i> is het krankzinnige verslag van een ongewenste reis van de schrijver P.F. Thomése met zijn beste vriend (en favoriete personage... »
Het zesde bedrijf Etta Palm, alias barones d'Aelders (1743-1799), is een vergeten heldin uit onze geschiedenis. Ze groeide op in een bescheiden milieu in Groningen, trouwde, s... »