Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koningsland 'Koningsland' is een avontuur in de ruimte en vertelt een ongelooflijk verhaal. Het is fantasie en fantasy. Vriendschap en kwaad. Hoe een jongen opgroeit tot... »
Gekke mama De mama van Stijn kan hem geen nachtkusje komen geven, want er is ineens iets geks... Ze heeft plotseling oren tot boven haar hoofd! Haar gezicht is rood, en... »
Tanja en de jongens Wanneer heb je verkering en wanneer is het vriendschap? Tanja piekert over Lars die zo lief is, waarom wil ze het dan toch met hem uitmaken? Samen met Marjan... »
Kusje! Inhoud:Lisa vraagt: ‘Papa, krijg ik nog een kus?’‘Maar natuurlijk!’ zegt papa. ‘Wil je soms een heksenkus? Of een omakus?’ De internationale hit ... »