Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De verdwenen jongen In 'Plaza Patatta: De verdwenen jongen' heeft het restaurant een vreemde gast. Hij snuffelt als een dief rond de boerderij. Wat wil hij? De zussen Luna en Lo... »
Roddels over Tanja Zie je wel dat het Rhijnvis Feith een stomme kakschool is! Sinds Tanja Sandro een zoen heeft gegeven, doen de vreselijkste roddels over haar de ronde. En dan... »
Spannend spel met Plaza Patatta Weer zo'n geweldig dikke omnibus van Plaza Patatta! De geliefde serie van populaire schrijfster Nanda Roep. De boeken van Plaza Patatta zijn zowel grappig al... »
Boekenliedjes Boekenliedjes is een muzikale boeken-cd voor kinderen vanaf 4 jaar. Schrijfster Nanda Roep zingt liedjes rond prentenboeken en maakt tussendoor grapjes met h... »
Betoverend Voor hem staat... een wezen, een figuur. Haar zwarte haren zijn dik als touwen. Zo stug en dik als touwen waar ze met gym in moeten klimmen. Vliegjes zwermen... »
De theatergek In De theatergek zien Luna en Lotte in het theater een vreemde vrouw. Ze doet gek, ze doet raar en ze is zelfs een beetje eng. Maar het ergste is nog wel: Ze... »
Chatgrlz & -boyz Isa probeert het hoofd koel te houden, maar vaak is ze toch een enorme stresskip! In dit boek zijn verhalen gebundeld over haar contacten met jongens, de boy... »