Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De bizonjagers 'Ik word de gids voor de bizonjagers,' zegt boer Mak trots.'Willen die mannen biozns schieten?' stamelt Rik.'Dat klopt,' antwoordt boer Mak. 'De Spoorwegen h... »
Display Willemijn wil een superboom Display Willemijn wil een superboom 10 exemplaren.<br/><br/>'Willemijn wil een superboom' is een leuk klein prentenboek over het uitzoeken van een kerstboom,... »
De spookstad 'Waarom gaan jullie weg uit Goudgroef? Het is toch een mooi stadje?''Eerst wel,' zegt An. 'Maar nu niet meer. Het spookt er.''Wat?' zegt Rik verbaasd. 'Het s... »
De boze stiefoma's Er was eens… een klein landje.Dat landje heet Sprokia.Het ligt op een geheime plek.Er wonen prinsen en prinsessen,maar ook reuzen, elfjes en trollen.Als hu... »
De DINKies: Dolfijn aangespoeld! Noor en Sven en hun klasgenoten zijn DINKies: Dieren-In-Nood-Kids. Zodra een dier in nood is, komen ze in actie. Als de klas op schoolreis gaat naar Ameland,... »
Griekse Helden Griekse heldenDe makers van BoekieBoekie presenteert de Griekse mythologie voor beginners.Wie nog nooit een Griekse mythe gelezen heeft, komt terecht in een ... »
Pas op, big! Op weg naar school vindt Big in het bos een heel speciale pen. Hij maakt allerlei prachtige tekeningen. Dat is leuk! Totdat hij een enge vos tekent... dan bl... »