Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Afri 'Afri' is een kroniek van de Rotterdamse Afrikaanderwijk, een negentiende-eeuwse migrantenwijk die in veertig jaar tijd een Turkse en Marokkaanse enclave wer... »
Beatrix 'We gaan het serieus aanpakken,' zei Beatrix vlak voor ze de troon besteeg. Serieuzer dan haar ouders, die de monarchie met hun huwelijk van onzekerheid en n... »
Beatrix ‘Beatrix’van Jutta Chorus schets een portret van Beatrix in de zware jaren vanaf 2000. Met een nieuw nawoord - In april 2020 is het veertig jaar geleden ... »
Prinses der Nederlanden Beatrix Openingen, onthullingen, vieringen, uitreikingen, ontvangsten - het is vijf jaar geleden dat koningin Beatrix haar ambt aflegde, maar als prinses levert ze n... »
Afri Afri is de kroniek van een negentiende-eeuwse migrantenwijk, die in veertig jaar tijd een Turkse en Marokkaanse enclave werd. Jutta Chorus verbleef anderhalf... »
Alma's dochters Aan de rand van een Italiaanse vallei vindt Lili eindelijk haar Air-Francekoffertje terug. Eruit vallen de levens van haar voormoeders, van Alma, Elly en Syl... »
Het waargebeurde verhaal Literaire fictie schept mensen van vlees en bloed, literaire non-fictie (ook wel `verhalende non-fictie genoemd) gaat over werkelijke mensen van vlees en bl... »
De martelaren Jutta Chorus was aanwezig bij de opnamen van Submission, de film die Ayaan Hirsi Ali en Theo van Gogh op de dodenlijst van moslimextremisten bracht. Ze volgd... »