Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Going home De 16-jarige Merry komt thuis van school en vindt een briefje van haar moeder, die zegt dat ze van huis is weggegaan om een nieuw leven te beginnen. Merry en... »
Jan Prins in gesprek met Stefan op de Woerd Stefan op de Woerd is ondernemer. Opgeleid als filosoof en in het leger komt hij te werken bij een bank. Daar raakt hij gefrustreerd over de goed bedoelde ma... »
Zie niet om Met als doel zijn lichamelijke klachten en stress te verminderen, krijgt Marco van zijn vrienden een cursus Creatief Schrijven cadeau. Zijn medecursist Gert-... »
No Way Home Na een lange reis door Amerika om hun moeder te vinden, kijken de kinderen van het gezin Plump elkaar aan. Wat moeten ze nu? Hier in Texas kwamen zij eracht... »
ZIE NIET OM Met als doel zijn lichamelijke klachten en stress te verminderen, krijgt Marco van zijn vrienden een cursus Creatief Schrijven cadeau. Zijn medecursist Gert-... »
Jan Prins in gesprek met Eduard Schaepman Als hij aan het werk is draagt Eduard Schaepman altijd een geruit pak. Hij heeft er meer dan 60. Hij is oprichter van Tribes, workplace voor nomads en al die... »
Going home De 16-jarige Merry komt thuis van school en vindt een briefje van haar moeder, die zegt dat ze van huis is weggegaan om een nieuw leven te beginnen. Merry en... »