Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Nu even stil Jan Prins schreef met zijn debuut Nu even stil een boek dat naadloos bij deze tijd aansluit. Steeds meer mensen willen even niet meer. Niet meer alleen maar ... »
De sjamaan vertelt Een boek vol interessante verhalen, sprookjes, artikelen, meditaties en spirituele oefeningen. Ze zijn samengesteld uit de columns die de sjamaan Searching D... »
Jan Prins in gesprek met Bastian Muller Jan Prins heeft een talentgesprek met Bastian Muller, mede-oprichter en CEO van TMA. Ook Bastian heeft voorafgaand aan het gesprek een TMA talent analyse ged... »
Jan Prins in gesprek met William Brand Ondernemer en serial creator William Brand ontwerpt verlichting. Voor opdrachtgevers van over de hele wereld ontwerpt hij kunstwerken met een schakelaar die ... »
Nu even niets In 'Nu even niets' geeft Jan Prins op een begrijpelijke manier antwoord op de vraag wat je hebt aan bewustwording of spirituele groei. Het wordt door velen g... »
De wijsheid der dieren De wijsheid der dieren, Sjamaan Schedeldrager Searching Deer (Jan Prins)De relatie tussen mens en dier is veel bijzonderder dan we meestal vermoeden. Ook al ... »
Jan Prins in gesprek met Mareann van Draanen In de podcast serie talentgesprekken onderzoekt Jan Prins het talent achter de prestatie. Met Mareann van Draanen gaat het over haar talent om steeds in te s... »
De opening van het derde oog De Egyptische god Thot zei eens, in zijn geschriften van de smaragden tafelen: ‘Hij die het geheim van het getal drie kent heeft toegang tot alle geheimen... »