Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het boek van Tristan en Isolde De Heer gaf ons geloof hoop en liefde. Maar de grootste daarvan is de liefde en dat geloof ik met heel mijn hart. Zo rechtvaardigt de vrome monnik Ogrin zijn... »
De jonge Eva raakt verstrikt in het web van de fanatieke heksenbisschop van Bamberg. Wanneer zij een brief vindt die geschreven ... »
Mykene In het meeslepende epos Mykene zijn elementen uit de oude Griekse mythologie en geschiedenis met elkaar verweven tot een romantisch en avontuurlijk verhaal. ... »
Zeg maar dat je vijftien bent Devi is twaalf. Ze vindt haar leven op het platteland in Zuid-India maar saai. Ze is dan ook in de wolken als er een vreemdeling langskomt met mooie verhalen... »
Reimer De jonge Reimer Rijkerszoon is nog maar een leerling-apotheker als hij midden in een pestepidemie terechtkomt. In zijn armen sterven mensen aan de Zwarte Doo... »
Het Heksenhuis Complotdenken in de zeventiende eeuw: hekserij veroorzaakte ziekten en rampen. Een avontuurlijk verhaal op basis van bestaande personen, brieven en processtu... »
Schrijfkalender 2018 Een boek schrijven kan eenzaam voelen. En het vergt heel wat om elke dag weer de motivatie op te brengen om aan je schrijftafel te gaan zitten en iets nieuws... »
Onbeperkt houdbaar 25 jaar uitgeverij Conserve. Aan de hand van het archief van de uitgeverij en gesprekken met auteurs,... »
De eerste priesteres 'Op die verre dag, in die lang vervlogen nacht, in dat verre jaar, in de tijd dat Anu de hemel in bezit nam,' begint het verhaal van de eerste priesteres.
- ... »