Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het negende schrift van Maya <b>'Een boek om in de armen te sluiten.' <i>De Telegraaf.
</i></b>
De negentienjarige Maya komt aan op Chiloé, een eiland in het zuiden van Chil... »
De Japanse minnaar Alma is tien jaar oud als ze in 1939 door haar ouders naar familie in de Verenigde Staten wordt gestuurd om aan de nazi's te ontkomen. Het verdriet om haar i... »
De Japanse minnaar Alma is tien jaar oud als ze in 1939 door haar ouders naar familie in de Verenigde Staten wordt gestuurd om aan de nazi's te ontkomen. Het verdriet om haar i... »
Afrodite Isabel Allendes bestseller over de kunst van eten en erotiek. <i>Afrodite</i> is een schitterend geïllustreerd boek met tientallen verhalen en anekdotes ove... »
Het negende schrift van Maya De negentienjarige Maya is op weg naar Chiloé, een eiland in het zuiden van Chili. De ogenschijnlijke rust van deze geïsoleerde plek steekt schril af tegen... »
Fortuna's dochter <p><b>'Een feest voor de trouwe liefhebbers van Allende's werk.' <i>NRC Handelsblad</i></b>
Eliza Sommers vertrekt in 1849 uit Chili naar het noorden om haa... »
Liefde en schaduw Journaliste Irene en fotograaf Francisco kunnen hun ogen niet langer sluiten voor de donkere kanten van hun land: de geruisloze verdwijning van tegenstanders... »
Violeta <p><b>Na het grote succes van <i>Bloemblad van zee </i>opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel Allende. </b>