Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Door het lint <p>In Edinburgh slaat de vlam in de pan door een bendeoorlog tussen de gang van nieuwkomer Tommy Telford en de erfgenamen van Big Ger Cafferty. Telford heeft... »
Een web van leugens Het lichaam van een vermiste privédetective wordt gevonden in een auto, diep verscholen in een dicht bos. Een plek, gek genoeg, waar al eerder naar hem gezo... »
Een kwestie van bloed De zestiende inspecteur Rebus-thriller<br/><br/>"Ian Rankin in topvorm"<br/><br/>Twee tieners zijn vermoord door een psychotische ex-militair. Omdat Rebus ze... »
Cold case Vijfentwintig jaar geleden verscheen inspecteur John Rebus voor het eerst ten tonele. Sinds hij gedwongen met pensioen is gegaan, werkt hij als burger bij de... »
Vuurwerk <p>Wie vroeger in Mary King's Close stierf, had de pest. Maar nu is er iemand gemarteld en vermoord. Inspecteur Rebus ziet een Ierse connectie, maar zijn mee... »
Laatste ronde <p>Soms is moord de makkelijkste uitweg...
Anderhalve week voor zijn afscheid wordt John Rebus opgezadeld met een van de ingewikkeldste zaken uit zijn loopb... »
A Cool Head My dad used to say to me, 'Try to keep a cool head and a warm heart'.... »
In het duister <p>Tijdens de renovatie van Queensberry House voor het nieuw te vormen Schotse parlement in Edinburgh wordt in een muur een twintig jaar oud lijk gevonden. E... »