Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Laat maar bloeden Alsof de Schotse winter niet erg genoeg is, raakt John Rebus verstrikt in een web van intriges dat meer vragen dan antwoorden oplevert. Is de dochter van de ... »
Lazarus Is inspecteur Rebus eindelijk te ver gegaan?
Zijn baas tegenspreken kan geen kwaad, maar een volle mok van het beste uit de automaat in haar richting valt ni... »
Gerechtigheid Er vinden gruwelijke moorden plaats in verschillende delen van Schotland. Iemand imiteert de legendarische seriemoordenaar Bible John. Of is een oude bekende... »
Valstrik Wanneer er bij de politie in Edinburgh een student als vermist wordt opgegeven, vindt de politie al snel twee aanwijzingen: een houten pop in een doodskist e... »