Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wafels (ICN) Wafels maken is helemaal niet moeilijk. Het kost even tijd om ze te bakken maar die lekkere wafelgeur in huis maakt dat ruimschoots goed. En dan de gezichten... »
Amuses Amuses biedt u de mogelijkheid om deze exquise hapjes zelf te maken. Er zijn 35 veelzijdige recepten ontwikkeld die het begin van de maaltijd omtoveren tot e... »
Boek vol Melk Vooral in Nederland van oudsher de meest populaire gezonde drank, maar als onderwerp nog maar weinig beschreven. Wat je er allemaal mee kan, staat in het han... »
Tajine De tajine vindt haar oorsprong in Marokko. Je kunt er eenpansgerechten in maken in vele variaties. De warmteoverdracht vindt in de tajine langzaam plaats, wa... »