Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kerstmenu's Het is elk jaar kerstmis. Voor de een een heerlijk vooruitzicht van gezelligheid, met vrienden en familie bij elkaar zijn en voor de ander is het een ware kw... »
Zelf snoep maken Zelf snoep maken, met of zonder kinderen, is een geweldig leuke bezigheid. Spekjes en babbelaars, lolly's, hopjes, winegums, zuurtjes en zelfs Engelse drop. ... »
Wafels (ICN) Wafels maken is helemaal niet moeilijk. Het kost even tijd om ze te bakken maar die lekkere wafelgeur in huis maakt dat ruimschoots goed. En dan de gezichten... »
Friandises Friandises worden geserveerd na een heerlijk diner, als afsluiter bij een geurige, vers gezette kop koffie of thee. Ze worden meestal gepresenteerd op een sc... »