Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zondag dus Iedereen heeft recht op sterke verhalen. Ook minder geoefende lezers. Daarom maakten Wablieft en het Lezerscollectief deze bundel. Hierin staan acht kortverh... »
De zwarte brug Een man is niet in staat zich aan te passen aan een veranderende wereld. Hij verliest zich in hunkeringen naar de geborgenheid van zijn jeugd. Tot hij er nie... »
Ten derden male TEN DERDEN MALE is een dringende oproep om rekening te houden met mensen die in armoede leven. Armoede is niet alleen een kwestie van te weinig centen, maar ... »
Brandlucht Elly, het enige kind van een Belgische vader en een Nederlandse moeder, is door het slechte huwelijk van haar ouders beschadigd. Als volwassene heeft ze zelf... »
Winnen De vader van Johan won één keer de koers in het dorp. Kort daarna vertrok hij. Nu is Johan volwassen en heeft hij een vrouw en een zoontje. Hij is gelukkig... »
Langs moederszijde Anastasia De novelle Anastasia is het verhaal van een cruciale gebeurtenis in het leven van Jaak Van Riel een ver familielid die begin 20ste eeuw overleed. A... »
Dikke Freddy in het zilver In september 1993 verscheen de column Brieven van Dikke Freddy voor het eerst in het tijdschrift Alert. Sindsdien duikt Dikke Freddy te pas en te onpas op ti... »
De zwarte brug Een man is niet in staat zich aan te passen aan een veranderende wereld. Hij verliest zich in hunkeringen naar de geborgenheid van zijn jeugd. Tot hij er nie... »