Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Turks fruit. Een beeldverhaal <p>Het klassieke meesterwerk van Jan Wolkers, <em>Turks fruit</em>, in stripvorm gegoten door Dick Matena, de meest veelzijdige en getalenteerde striptekenaa... »
Wat jij, jonge vriend Begin jaren zestig kwam Dick Matena (1943) in dienst van de Toonder Studio s. Marten Toonder (1912-2003) was voor hem in die dagen behalve zijn werkgever ook... »
Afke's Tiental De verstripping van Nienke van Hichtums "Afke's Tiental" is nu ook verkrijgbaar als eerste echte stripkleurboek voor volwassenen. De kleurplaten beslaan het ... »
StripGlossy 13 StripGlossy 13 staat in het teken van stripicoon Dino Attanasio met gloednieuwe verhalen van Spaghetti, De Macaroni’s, Johnny Goodbye en veel, heel veel an... »
Bommel - linnen uitvoering Diverse toonaangevende tekenaars en schrijvers geven op originele wijze inhoud aan de 'Bommel', zoals Jan Kruis, Dick Matena, Thé Tjong-Khing, Midas Dekkers... »
Dik Trom en zijn dorpsgenoten De familie Trom krijgt nieuwe buren: het gezin Elswater uit Amsterdam. Ze hebben een dochter die ongeveer net zo oud is als Dik. Het meisje heet Nelly en hun... »