Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De teloorgang van oude Knudde In de kleine boerderij van de oude Knudde Lamstra op het Brabantse platteland is het leven, ondanks het optimisme van moeder Knudde, niet gemakkelijk. De oud... »
De teloorgang van oude Knudde In de kleine boerderij van oude Knudde Lamstra op het Brabantse platteland is het leven, ondanks het optimisme van moeder Knudde, niet gemakkelijk. Oude Knud... »
Storm Met hun laatste krachten zoeken Storm en Roodhaar hun weg door één van de meedogenloze woestijnen van de Diepe Wereld. Gelukkig vinden ze uiteindelijk een ... »
De avonden Met zijn gedegen aanpak, verfijnde stijl, fascinatie en respect voor het boek bewijst Dick Matena dat hij de perfecte tekenaar is om De Avonden om te zetten ... »
Tom Poes en het tijddeurtje Heer Bommel wil weleens wat anders en ruilt van kasteel met baron Everhart,die de roerige middeleeuwen waarin hij leeft via een magisch deurtje ontvlucht en ... »
Storm Na een heldhaftig optreden in een losgeslagen trein belanden Storm, Roodhaar en Nomad in Sandrikan, het gokkerswalhalla van Pandarve. Daar wordt Storm gedwon... »