Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De tijd-tattoo Dankzij de vader van Brains kan de hele bende gratis een weekend naar een aquariumpark in Frankrijk. Brains zoekt er een vriendinnetje voor zijn eenzame clow... »
Jump Jump nummer 7 heeft een Japans tintje. Hoofdredacteur Tim interviewt namelijk manga-tekenares Renée Rienties en ze geeft ons zelfs tekentips. Verder starten... »
De zaak Krimson De jonge Lambik en Krimson zijn beiden gestrand in Piscine-les-Bains waar de dorpelingen in het bestaan van de duivel geloven. Tijdens reparaties aan de wate... »
Wiske Professor Barabas en tante Sidonia zetten alles op alles om Suske en Wiske terug te halen, maar op Amoras breekt de hel los. Terwijl het lijkt alsof Krimson ... »
Jump 14 Naast de allerbeste strips staat er in deze Jump een exclusief interview met Michiel Hoving, de bedenker, de maker én de stem van tekenfilmster Varkentje Ru... »