Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In een slootje ben ik een bootje Kleurrijk samenleesboek met grappige versjes Lees het raadsel en ontdek op de volgende bladzijde welk voorwerp aan het woord is. Een boek waarin alledaagse v... »
Voor de liefste opa van de wereld <p>Om hoe je hutten met me bouwt,
om hoe je pannenkoeken bakt.
Om hoe je mij hebt leren vissen
en wilt duwen op de schommel.</p> <p>Daarom ... »
Ome Jaap heeft zeven zussen Een versjesboek over familie, speciaal voor kinderen in groep 4 van de basisschool (half M4-half E4). Lekker lezen over ooms en tantes, broers en zussen, nev... »
Borsten Hoe komen zoogdieren aan hun naam? Hoe melk je een amandel? Wat is een zuigeling? Wanneer krijg je borsten en waarom? Hoeveel heeft een buidelrat er? En hoe ... »
Arme rijk 'Arme Rijk' is een prachtig voorleesboek van Bette Westera & Sylvia Weve, die samen al veel prijswinnende kinderboeken maakten. Het verhaal vertelt over de t... »
De sneeuwkoningin <p>Het tijdloze en betoverende avontuur 'De sneeuwkoningin' van sprookjesverteller Hans Christian Andersen blijft tot op de dag van vandaag de verbeelding pr... »