Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
DICHTER. Speelgoed (set van 5) In dit nummer van DICHTER. staan bijna 60 gedichten over speelgoed, geschreven in opdracht van DICHTER. Gecombineerd met gouaches van beeldend kunstenaar Eri... »
Zullen we zwaaien? <i>'Zullen we zwaaien?' vraagt juf Janna.
Liedewij knikt. Ze laat papa's hand los.
Voor het raam staat een trapje.
Juf Janna helpt Liedewij er... »
DICHTER. 25 Klimaatverandering (set van 5) Voor dit nummer schreven bijna 45 dichters bijna 60 gedichten over klimaatverandering. Over de oorzaken, de gevolgen en ook over wat we zelf kunnen doen. Een... »
Klaartje Klieder <p>'Klaartje Klieder' is een vrolijk en toegankelijk boek voor beginnende lezers vanaf 7 jaar. In de klas van Klaartje Klieder leest de juf een heel officiĆ«... »
Held op sokken Lang geleden, in de middeleeuwen, hadden alle ridders baarden. Behalve ridder Roderik, en die telde dan ook niet mee. Ridders zonder baarden waren alleen maa... »
Griekse Helden Griekse heldenDe makers van BoekieBoekie presenteert de Griekse mythologie voor beginners.Wie nog nooit een Griekse mythe gelezen heeft, komt terecht in een ... »
Wil je mijn kamer zien? <p><strong>Dit huis heeft achttien kamers en je mag ze allemaal zien.</strong></p><p>In de yogakamer doet mama een olifant na. In de badkamer kun je zwemles ... »
Kietel nooit een krokodil Een woeste roverhoofdman geeft op zijn sterfbed zijn drie kinderen een heel belangrijk advies: 'Draai poten uit, neem prinsen bij de neus, doe wat je wil. Be... »