Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Waarom gaat het nou nooit eens vanzelf? 'Waarom kan het nou nooit eens in een keer goed gaan? Niet weer file, ik kan er echt niet tegen! Dit lukt me nooit! Oh nee hè, dit is echt afschuwelijk!' He... »
Actie is reactie Ons gedrag (actie) heeft onmiddellijk invloed op het gedrag van een ander (reactie). Dat gegeven kun je op een heel praktische manier gebruiken om invloed ui... »
Begin bij jezelf In Beïnvloed anderen, begin bij jezelf (2000) beschreef Bert van Dijk hoe je kan sturen in de interactie met anderen om je doelen te bereiken. Maar het beï... »
De Rampenfantast Angsten kunnen je het leven behoorlijk zuur maken. Vliegangst, hoogtevrees, bang zijn voor spinnen of muizen, angst dat je kinderen iets overkomt, bang zijn ... »
Het Adviseursspel Bij adviesklussen moet je bijna altijd op eieren lopen. Veranderingen doorvoeren (daar is nog nooit iemand blij mee geweest), het MT overtuigen (harde dobber... »
1 Vwo Docenten over Moderne Wiskunde:
De boeken zijn echt goed op niveau.'
De differentiatie werkt uitstekend.'
Het is duidelijk te merken dat de auteurs goed naar... »