Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Begin bij jezelf Helder denken, aandachtig voelen en krachtig handelen.In Beïnvloed anderen, begin bij jezelf (2000) beschreef Bert van Dijk hoe je kan sturen in de interact... »
De Roos van Leary De Roos van Leary is het instrument waarmee je trefzeker interactie kunt beïnvloeden: conflicten oplossen, een te dominante of juist te teruggetrokken colle... »
Team TimeManagement Belangrijk, dringend, urgent, had 'gisteren' al af moeten zijn ... Maakt u aan de hand van deze criteria prioriteitenlijstjes die allen voor uzelf bedoeld zi... »