Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Want de avond Vier mensen moeten met zichzelf en elkaar in het reine zien te komen na een gijzeling door een gevluchte crimineel, die culmineerde in de explosie van de woo... »
Kwartet Dit verhaal is gesitueerd in een nabije toekomst. Een toekomst die ons lijkt te beroven van onze laatste culturele en maatschappelijke illusies. Plaats van h... »
24 / 24 Over de 24 preludes die Frédéric Chopin (1810-1849) schreef bestaan verschillende inzichten. Sommigen horen geen samenhang, anderen begrijpen het experimen... »
Sloop Componiste Alice Augustus, enig kind in een kil gezin, heeft van het Koninklijk Symfonie Orkest de opdracht gekregen tot het vervaardigen van een stuk voor g... »
Honger "De schrijfster Helene Lievaert belandt na een merkwaardig verlopen literaire avond in Delft in een vreemd bed en na een gepassioneerde nacht toont haar myst... »
Vier mensen moeten met zichzelf en elkaar in het reine zien te komen na een gijzeling door een gevluchte crimineel, die ... »
De mooiste gedichten Anna Enquist schrijft over de seizoenen en het verstrijken van de tijd, over weer en wind, ouders en kinderen, taal en muziek, verdriet en hartstocht. Over a... »
Gedichten voor het hart ANNA ENQUIST E.A.
GEDICHTEN VOOR HET HART
Gedichten voor het hart is een prachtige bloemlezing die vol gedichten staat met troostende woorden. Po ekenner Hen... »