9281.De harteloze muze Wat doe je als langvergeten doden tot leven zijn gewekt? Dan ga je op onderzoek uit! Wat doe je als je oog in oog komt te staan met je doodgewaande muze? Dan wa »
Colin Singleton, een wonderkind dat vele talen beheerst en in anagrammen denkt, is zojuist door zijn negentiende vriendinnetje met de naam Katherine gedumpt. »
9284.Stella A-Z Ik zie het kind in de baan van de wielen staan. Het kind met de dood in de ogen. Dat beeld strijdt om voorrang met het beeld van Stella, mijn dochtertje. Het is »
9285.De verrader Trudi Canavan
Sonea 3 - De Verrader
In dit zinderende vervolg op de Zwarte Magiërs-trilogie, waarin de brutale Sonea opgroeide van kruimeldief tot gevreesd m »
9286.Midzomernachthitte Midzomernacht op Sandhamn. Feestende bezoekers nemen bezit van het eiland. Nora Linde viert voor het eerst midzomer met haar nieuwe liefde Jonas. Hun samenzijn »
9287.De sprookjes-sprokkelaar Er was eens een sprookjesbibliotheek in een oud, verlaten kasteel... Stemmen galmen door de gangen en achter de vele deuren schuilt gevaar. Toch blijft Sterre z »
9288.Valavond Op Pinksteravond 1935 leert de zestienjarige Mona in café De Londres de knepen van het vak: met drankjes knoeien en mannen geld aftroggelen. Ze wordt stapelver »
9289.Een bijna volmaakte vriendschap Er zijn meer dan drie miljoen jongeren in Japan die zich volledig hebben teruggetrokken.Ze hebben zich opgesloten in hun kamer en afgesloten van de wereld. Mile »
9290.De vrouw op de trap Zij is als beeld zijn leven in gestapt, en zo is hij verliefd geworden op haar en haar ook weer kwijtgeraakt. Als haar inmiddels wereldberoemde portret, een na »