Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Emmy heeft een recensie geschreven over Nephila's netwerk door Marelle Boersma. “In het begin vond ik eerlijk gezegd jammer dat het spannend zou worden... beetje bijzonder natuurlijk omdat ik wist dat ik een thriller ging lezen. Maar de omge...”»
Wijnand heeft een recensie geschreven over Wolfmaan door Tisa Pescar. “Het leuke aan wat later in een boekenserie instappen is dat je dan nog even vooruit kunt met lezen. Zo ook met de boeken uit de maanmysteries van Tisa Pescar. I...”»
Medusa heeft een recensie geschreven over De jury door John Grisham. “de jury was mijn eerste boek dat ik van John Grisham las.
Het verhaal, de emotie en de ongelovelijke manier van schrijven pakte me bij het eerste hoofdstuk.
de...”»
Medusa heeft een recensie geschreven over Misery door Petri Kluytmans. “Ik ben al jaren een fervent King lezer, en Misery is wat mij betreft het beste....”»
klindak heeft een recensie geschreven over Tooraj door Loes van der Pluijm. “Wat een mooi boek. Ondanks het heftige verhaal niet zwaar geschreven en heel beeldend meevoerend.
Wat een bijzonder verhaal. Niet alleen het levensverhaal van...”»
Kary heeft een recensie geschreven over Kindertijd Jeugdjaren Jongelingschap door L.N. Tolstoj. “Leo Tolstoj behoort tot de grootsten onder de groten. Dit boek is grotendeels autobiografical. En nog steeds modern hoewel al 150 jaar oud. Hoe hij schrijft ove...”»
justine heeft een recensie geschreven over Interne zaken door Ian Rankin. “Heb vanmorge vroeg Interne Zaken uitgelezen, en ik heb genoten van het boek. Lang geleden heb ik ook eens een boek gelezen van deze schrijver, de rechtelozen, e...”»
Bertine heeft een recensie geschreven over Vaslav door Arthur Japin. “Een historisch tragisch verhaal over de toendestijds (begin 20e eeuw) bekende Russische balletdanser Vaslav. Het verhaal gaat over het moment dat Vaslav tijdens...”»