Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pieternell heeft een recensie geschreven over Julia door Anne Fortier. “Deze zomer heb ik Siena bezocht en daarom is dit weer zo'n boek wat ik niet weg kon leggen.
Ik waande me weer helemaal terug in Siena. Heerlijk om met Julia m...”»
Pieternell heeft een recensie geschreven over Raadselkind door A. Botes. “Een zeer aangrijpend boek wat ook verfilmd is. Ik heb het boek ook in het Zuid Afrikaans. Deze uitgave spreekt mij nog meer aan. Beslist een aanrader. Autisme h...”»
Esther heeft een recensie geschreven over Van je familie moet je het hebben door David Sedaris. “Sedaris schrijft op een beschrijvende manier met veel humor en detail over zijn excentrieke gezin in "Van je familie moet je het hebben". Door zijn schrijfwijze...”»
Esther heeft een recensie geschreven over Petropolis door A. Ulinich. “Petropolis is een van de leukste boeken die ik de laatste tijd heb gelezen. De personages zijn verrassend maar blijven geloofwaardig, het verhaal is grappig, ma...”»
George heeft een recensie geschreven over Zomerhuis met zwembad door Herman Koch. “Kan een pageturner een slecht boek zijn? Je kunt het Koch toevertrouwen: een knappe plotlijn met spanning, humor en vaart beschreven. Geschreven in de Ik-vorm, ...”»
George heeft een recensie geschreven over Langs lijnen van geleidelijkheid door Louis Couperus. “Cornélie is naar Rome gevlucht. Weg uit den Haag. Weg van haar scheiding met Rudolf, die haar mishandelde. Weg van de schande en de roddels. In Italië vindt ze ...”»
minie heeft een recensie geschreven over Vleugels door R. Nagel. “Het verhaal gaat over een wereld van vliegers en niet vliegers. Peri heeft geen leuke jeugd en is van plan om het beter te krijgen dan de mensen om haar heen.
Z...”»