Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat hebben we gezien? door Een ode aan deze legendarische en meest bezielende pedagoog van het toneelvak. Met bijdragen van bekende acteurs als Aus Greidanus, Carine Crutzen, Porgy Franss... »
Kleine Theaturgie van de eenentwintigste eeuw door Hans van Maanen Oude lessen voor nieuwe theatermakers en andersom. Dit prikkelende en doorwrochte boek biedt de theatermaker van nu onmisbare handvatten, inspirerende voorzette... »
Een voortdurend gesprek door B. Dieho Wat doet een theaterdramaturg? Wat heeft een regisseur aan een theaterdramaturg? En wat kan een theaterdramaturg voor een theatergroep betekenen? Ook al is de e... »
Tienduizend idioten door Nirav Christophe Tienduizend idioten, over het proces van theaterschrijvenauteur: Nirav Christophe 400 pagina's.... »
Klucht is zo gek nog niet door John Lanting voor amateurs die er meer van willen maken. Dit boek is een leidraad hoe een klucht te spelen. Het is geschreven...... »