Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
La vie en Roose door Ninalotte Roose Vrouwen worden overspoeld met quick fixes en beloftes. Maar echte schoonheid start vanbinnen, en dat is precies waar "La Vie en Roose" over gaat.Ninalotte Roose... »
JONGER WORDEN door Mariam Abrahamian De wetenschap van jonger worden lijkt misschien een sprookje of slangenolie. De waarheid is dat een groeiend aantal onderzoeken wijst op de oorzaken van veroude... »
Het cosmeticacomplot door Barbara Geusens In 'Het cosmeticacomplot' neemt Dr. Barbara Geusens, een vooraanstaand huidexpert, je mee op een onthullende reis door de wereld van schoonheid en huidverzorgin... »
Autisme Anders bekeken door Hilde Maris <p>Als je dit boek in je handen hebt,
ben je wellicht bekend met autisme.
Mogelijk heeft je kind de diagnose gekregen, of iemand in je naaste omgeving.
Misschie... »
Autisme Anders bekeken door Hilde Maris <p>Autisme werd lang beschouwd als een mysterieuze</p><p>ziekte van de hersenen die genetisch bepaald was en</p><p>waar men niets meer aan kon veranderen. Onder... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });