Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mooi is dat! door Gert Jan Pos Strip en wereldliteratuur vormen een gouden combinatie. Maar hoe zit het met strip en de Nederlandstalige klassieken? Nederlandse en Vlaamse stripmakers werden ... »
Martha Washington door D. Gibbons & F. Miller een Amerikaanse droom. Frank Miller en Dave Gibbons -twee stripgiganten - vertellen het verhaal...... »
HET TEKEN VAN DE MAAN door Spanje in de jaren 1920. In Aldea een klein dorpje lijkt de tijd stil te staan. Volksgeloof en een schrikbewind houden de inwoners onder de knoet. Maar daar tre... »
Het begin door Didier Convard & Eric Adam Het bloed der onschuldigen is het eerste deel van de prequel van de cultstrip Sneeuw. Deze reeks van Didier Convard en Christian Gine gaf in de jaren tachtig ee... »
De tedere jaren door Taniguchi deel 1. In het café waar ze haar gewoontes heeft, maakt een dertigjarige vrouw,...... »
Joviale Hamster door Gotlib In het Franse tijdschrift Rock en Folk verscheen in de jaren lsquo70 het komieke figuurtje ldquoHamster Jovialrdquo. Deze scoutsleider een parodie op BadenPowel... »