Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De architectuur van het geluk door Alain de Botton In 'De architectuur van het geluk' beschrijft Alain de Botton de wensen en eisen die wij voor onze huizen hebben. Hij neemt de lezer mee op een reis door de est... »
De tribale deugd door Sieme Teuling Ben je progressief? Voor diversiteit, en tegen discriminatie of uitsluiting? Ben je voor bescherming van minderheden? Geloof je in de gelijkwaardigheid van alle... »
Bladerboek Bezinning en Bezieling door Menno Karres Bezoek ook www.karres.nl eens en kijk wat er nog meer leeft in dewereld. We doen ook iets met aanbestedingen en coaching.Wil je helemaal de blitz maken bij je v... »
Het Einstein-placebo-mysterie als corona-medicijn door Hans Siepel In dit boek onthult Hans Siepel hoe, met behulp van duizenden jaren oude wijsheid, het coronavraagstuk opgelost kan worden. Dit vraagt om een frisse blik en een... »
En ze filosofeerden nog lang en gelukkig door Elke Wiss <p>In haar boek <em>En ze filosofeerden nog lang en gelukkig</em> laat Elke Wiss, bekend van de bestseller <em>Socrates op sneakers</em>, aan de hand van korte ... »
En ze filosofeerden nog lang en gelukkig door Elke Wiss <p>In haar boek <em>En ze filosofeerden nog lang en gelukkig</em> laat Elke Wiss, bekend van de bestseller <em>Socrates op sneakers</em>, aan de hand van korte ... »