Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jouw stijl door Pascalle Koldenhof In Jouw stijl geeft topstylist Pascalle Koldenhof jou advies bij het vinden of verfijnen van jouw eigen stijl. Pascalle Koldenhof is de styliste van onder ander... »
Coco Chanel door Megan Hess Coco Chanel – De wereld van een fashion iconIn Coco Chanel neemt Megan Hess je aan de hand van prachtige illustraties mee door het ongelooflijke leven van Chane... »
In Klerenwoorden & modetaal haalt Vivien Waszink allerlei modebegrippen en fashiontrends uit de kast - van nu én vroege... »
Handboek ontwerpen en creëren voor alle maten door D.M.R. Lopez Handboek ontwerpen en creëren voor alle maten LingerieLingerie maken is een apart modevak met veel eigenschappen die niet voorkomen bij het maken van bovenmode.... »
Jan Taminiau door * * * Jan Taminiau (1975) staat bekend om zijn gebruik van traditionele, ambachtelijke handwerk en productietechnieken, unieke originele materialen en stofbewerkingen... »
Moulage door Annette Duburg, Karin Schacknat & Rixt van der Tol Moulage is de techniek om in de ruimte tot een kledingvorm of nieuw ontwerp te komen, door middel van het vormen met stof op een paspop of op het menselijk lich... »
Frans Hoogendoorn - een Haags couturier door Nicole Uniquole & Viveka van de Vliet De Haagse couturier Frans Hoogendoorn is al meer dan 40 jaar een begrip in Nederland. Frans Hoogendoorn is een vakman, die zijn couture altijd met grote passie,... »